Website
View Thread
Download and Play Little Fighter 2 - littlefighter.biz | Polish forum - Off Top | Wspomnienia Weteranów ;]
Author Wejscie Walsemore'a
~Walsemore
Member

Posted on 02-09-2007 14:34
Rok 2006, kwiecien. Poszedlem do mojego kolegi, aby sie spotkac i se pograc na kompie. Pokazal mi pewna gre, ktora znal od jakiegos tam kolegi... Bylo to Little Fighter... Poczatkowo mis ie jakos nie podobalo, szczegolnie smiesznie wybieralem sobie postac. Deep- Eee, tam. Wyglada, jakby byl chory na glowe. John- Rety, on chyba ma downa. Henry- fuj, co to za fryzura? Rudolf- Patrzyl sie na mnie jakbym byl jego dziewczyna. Firen- podobal mi sie, ale kolega wybral Freeze- CO TO JEST?? Jakis pedalek z postawionymi wlosami! Dennis- Hmm, fajnie wyglada Woody-bujna fryzura, nie ma co. Ile on to hodowal? Davis- eeee, on chce mnie pogryzc czy jak? Powiedzialem koledze, ze zadna postac mi sie nie podoba, a on powiedzial, zebym wzial Freezego, bo ise moze z Firenem polaczyc. Nie wiedzial jak sie laczy, ale wzielem. Po 3 godzinach grania wrocilem do domu. Sciagnelem se LF na kompa bo mi sie podobal... Na wolnej lekcji informatyki pokazalem kumplom z klasy. Nastala era na LFa. WSZYSCY grali. Davisem byl taki lamusek, Johnem jeden skonczony idiota, Firenem nawet rowny koles, Louisem moj ulubiony ziom. I jakos tak to dalej lecialo. Lecz, niestety, pod koniec roku szkolnego, ludzie zaczeli odchodzic od LFa. Zostalem tylko ja.. Tylko ja gralem w LFa z mojej klasy. Odszedlem... Na rzecz tibii... Nie wierszysz? Czytaj dalej!
Byl rok 2007, konczyl sie miesiac marzec. Od dawna gralem na nielegala w tibie, dzielac konto z paroma osobami. Mniej wiecej tydzien temu zostalem shakowany. Gdy sie juz wylogowalem, mialem jeszcze 5 minut czasu i wszedlem do mojego folderu. Zaczelem jezdzic wte i wewte. Bylo tam lacznie 24 ikonki, foldery, pliki i skroty. I przez przypadek trafilem na LF2. Mysle sobie: a co mi zaczkodzi se raz zagrac? Zagralem... Gralem Freezem przeciwko Johnowi. Przegralem... I tak sie zaczelo... Nie wierzycie, za malo prawdopodobne? Cha, to czytajcie dalej.
Gralem sobie bezwiednie, poprzymuszalem nawet kilku moich kolegw do gry w LFa. Szukaem sobie na google jakiego klanu, ale wszystkie podupady. Ludzie, ktrzy zgaszali ch gry, nie grali w LFa ju od ponad kilku miesicy. Zaczeem si bawi w download. Wlazem na strone, ktra nie dziaaa mi w 90%... Ale dziaaa ksiga wojownikw. Pospisywalem se numery gg niektrych osb i zagadywaem do nich. I by w nich czowiek o imieniu Ratar... Da mi nazw swojej sieci na hamachi i haso. Wszedem na ni i poznaem caesara. Nastpnie Ratar zorganizowa turniej w LF i zortganizowa go na tej stronie. ;] Nastpnie poznaem ubra i Djkma i razem z Caesarem zaoylimy klan...
I to tyle jeli chodzi o konkretne fakty. Zao si, e mylicie, e ciemniam. Ale to najprawdziwsza prawda

Mw po polsku, jeste Polakiem. To nie Ameryka, by wolac ,,omg moj skill jest the best''
Send Private Message
Author RE: Wejscie Walsemore'a
~Drago
Member

Posted on 02-09-2007 14:41
Długa, interesująca i wciągająca historia.

Drago

Edited by Drago on 02-09-2007 14:42
Send Private Message
~Bukorl
Member

Posted on 02-09-2007 15:32
Super historia. Wciągnęła mnie na maksa, aż mi się zachciało płakać. NA SERIO.

POZDRO FOR ALL!!!
Send Private Message
~Young Caesar
Member

Posted on 02-09-2007 15:35
I był w nich człowiek o imieniu Ratar... Ratar to nie imię on miał na imię Piotrek. <lol>

[/url]

Send Private Message
~Walsemore
Member

Posted on 02-09-2007 16:25
Ekhem, czlowiek o nicku Ratar, niech ci bedzie smiley

Mw po polsku, jeste Polakiem. To nie Ameryka, by wolac ,,omg moj skill jest the best''
Send Private Message
~Krencik
Member

Posted on 02-09-2007 16:48
ale sie rozpisal ale fajna historia
Send Private Message
~Kamas
Member

Posted on 03-11-2007 21:20
ja tez gralem w tibie i sobie pogram jesli nikogo nie ma na hamachi ael historia ardzo fajna szczegulnie opis tych postaci
Send Private Message
~Walsemore
Member

Posted on 05-06-2009 12:43
Hmm dla mnie posty z 2007 roku sa bezcenne ;]. Tak jak wszystkie inne pamiatki i wspomnienia. Wiec teraz postanowilem dopisac ciag dalszy:
Wrzesien 2007... bylem wtedy w moim pierwszym klanie, Death's Pals, zalozonym przeze mnie i Caesara. Klan by w miar dobry, wspominam te czasy pozytywnie ;]. Jednake na poczatku listopada 2007 ( w wito Zmarych bodajze) zostalem wyrzucony z klanu... ja jego tworca xd. No wiec sie strasznie wkurzylem, te wyrzucenie z DP praktycznie mnie zniszczylo... dopiero pod koniec listopada zebralem sie i doszedlem do starego klanu PP. Klan podupadal z deka, wiec chcialem go podniesc. Doszedlem pod warunkiem, ze zostane CLem. No i jakos prawie mi sie udalo, ale klan upadl. Niestety. Moze tam z miesiac bylem, nie wiem... po PP przyszedl czas na ET czyli Excellent Team. W grudniu 2007 sie tam pojawilem.
Rok 2008 xD. Rok szalonej HdZ ;]. W styczniu te powiesc zaczalem pisac, w wrzesniu skonczylem, dokladnie siodmego. Taka historyjka smieszna o ludziach z LF2 ;] (ludziach, nie postaciach). W styczniu mialem sie wzniesc w OPC, jednakze poprzez protest yBanana moje zwyciestwo zostalo uniewaznione i to on przeszedl do kolejnej rundy... korupcja normalnie... no ale c, w lutym wyjechaem z kraju, wiec i tak nie moglbym rozegrac kolejnej rundy
Jakos tak sflaczale sie zylo w LFie w 2008 roku, az do ee bodajze lipca. Wtedy to rozpoczelo sie OPCL, najwazniejszy turniej polskich klanow. Glownym przeciwnikiem ET byli Immortal Hunters, czyli polaczenie starego Immortal Hunters z moim Death's Palsem. Klan byl na bardzo wysokim poziomie (i nadal jest), wiec walka z nimi miala byc zazarta. Mielismy walczyc o drugie miejsce, bo pierwsze mialo zajac BF... i co sie okazalo? Przegralismy z SoRem... ktory zajal trzecie miejsce. BF, ktorego uznawalem za pewnego zwyciezce, bylo drugie, zas IH pierwsze...
OPCL soknczylo sie w listopadzie 2008 bodajze... te date mozna juz uznac za koniec istnienia klanu ET... ja odszedlem w grudniu, gdyz jego metabolizm byl wolniejszy niz u trupow... zajalem sie taka stronka www.lf2.art.pl ze zawsze lubilem grafiki opowiadanka i filmiki o LF2. Jako tako w Little Fighter 2 ju w ogle nie gralem...
Pocztek 2009 roku. Heh... LFO LFO i jeszcze raz LFO. Gralem tylko w to, moja stronka sie nie zajmowalem... zmiana przyszla dopiero w maju. W tym miesiacu doszedlem do klanu Dragons Team, w ktorym jestem obecnie. Mamy wlasnie klanowke z Rain Soldiers, ale jakos malo udana jest...

No i terazniejszosc ;]

Send Private Message
Jump to Forum:
Little Fighter 2
Menu
  Home
  About The Game
  Character Control
  Codes
  Game Controls
  Game Modes
  Special Tricks
  Data Changer
  Forum
  Search

Download
  Characters
  Full LF2
  Mods
  Programs

Videos
  LF2 videos
  LFO videos
  Little Fighter Alpha
  Journey Of the Gaians
  Reinforced Videos

Photo Albums
  Main Photo Album
  Users Photo Albums

Other Things
  Last Regisstred
  Last Logged
  Newest Comments
  FAQ
  Site map

Random Photo
cartoon 10
cartoon 10
CaesarMaster cartoon
Users Online
Guests Online: 8
No Members Online

Registered Members: 4,061
Newest Member: ~naruto1816
Download Little Fighter 2, read about lf2, look for new mod, download characters, little fighter 3, little fighter 2.5

18610284 Unique Visits